Rejestracja nowego klienta RekShop

ZASADY PRZYDZIELANIA DOSTĘPU DO PLATFORMY INTERNETOWEJ REKSHOP:

Dostęp do wszystkich zakładek z kwiatami ciętymi, roślinami doniczkowymi, kwiatami sztucznymi, artykułami dekoracyjnymi oraz florystycznymi udzielamy:

a. Hurtowniom
b. Kwiaciarniom
c. Pracowniom florystycznym


Klienci, którzy korzystają z usług naszej firmy po raz pierwszy są weryfikowani m.in. przez sprawdzenie wpisu w ewidencji gospodarczej.
Stanowi to podstawę udzielenia dostępu do naszej platformy zakupowej RekShop.pl

Konto
Login*:
Hasło*:
Powtórz hasło*:
Dane firmy
Nazwa firmy*:
Rodzaj dzialalności*:
NIP*
ulica*:
numer*: /
kod pocztowy*:
miejscowość*:
kraj*:
Osoba kontaktowa
Imię*:
Nazwisko*:
E-mail*:
Telefon*:
Adres dostawy
ulica*:
numer*: /
kod pocztowy*:
miejscowość*:
kraj*:
Zgody

  1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Śląskie Centrum Florystyczne Rekpol Sp. z o.o. z siedzibą w Turzy Śląskiej przy ulicy Wodzisławskiej 37 a, reprezentowaną przez Prezesa Zarządu Zenona Rek.
  2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu aktualizacji bazy danych klientów, kontraktu oraz związanymi z tym czynnościami na podstawie Ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. z 2016 r. poz. 922)
  3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do ustania celu jakim były przetwarzane.
  4. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przez jej cofnięciem.
  5. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do PUODO gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych ("RODO") z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  6. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne i możliwe na podstawie zgody, a konsekwencją niepodania danych osobowych będzie brak możliwości wysyłania informacji handlowych do Pani/Pana.

* - pola wymagane